Post Image

 

Gerçekleştirdiği başarılı projeler ile kaliteli konut anlayışının Kocaeli’deki önemli temsilcilerinden biri olan Kain İnşaat, son projesi My Life Kartepe ile çok sayıda fırsatı ayağınıza getiriyor.

 

23 Farklı Kat Tipi

Köseköy’de inşa edilen My Life Kartepe’nin sunduğu kolay ödeme imkanları, yeni nesil mimari anlayışı ve kolay ulaşımı sayesinde sizlere bir evden fazlasını vaat ediyor.15 dönümlük alanda, 4 blok halinde yükselecek olan bu büyük proje 4,5 katlı 4 blokta, her ihtiyaca cevap verecek nitelikteki 23 farklı kat tipinden oluşuyor.

 

 

Hem Kent Merkezi Hem Doğa Manzarası

My Life Kartepe 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere 176 daireden oluşuyor. 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen dairelerin 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktığı proje, hem kent merkezine hem de Kartepe’nin muhteşem doğasına olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.

 

 

Sadece Bir Konut Değil

Proje, sosyal donatılarıyla da göz dolduruyor. Yüzme havuzundan fitness salonuna, restoran ve kafeden açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, yürüyüş ve koşu parkurlarından otopark ve güvenliğe kadar her ayrıntının düşünüldüğü projede, site alanının 6 dönümlük bölümü de yeşil alan olarak bırakıldı.

 

Uygun Ödeme Kolaylığı

Yaşanılabilir konutlar inşa etme projesi ile yola çıkan Kain İnşaat, gerçekleştirdiği projelerden uygun ödeme kolaylığı ile sizlere emsallerinden daha kolay bir ödeme kolaylığı sunuyor. My Life Kartepe Projesi’nde 24 ay sıfır faizli taksit veya %0.99 faizli banka kredisi ödeme seçenekleri sizleri bekliyor.

 

Kolay Ulaşım

Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7, Maşukiye’ye 14 kilometre mesafede yer alan My Life Kartepe; otogar ve otoban bağlantı yoluna, eğitim kurumlarına, AVM’lere de çok yakın. Projenin lansmanında konuşan Kain İnşaat’ın ortağı Cem Karaduman, “Yaptığımız projelerdeki tek amacımız kaliteyi artırmak” dedi.

 

My Life Kartepe Ayrıcalığı

 

24 ay sıfır faizli taksit imkanı veya %0.99 faizli banka kredisi ödeme seçenekleri ile My Life Kartepe ayrıcalığını yaşamak mümkün. My Life Kartepe hakkında bilgi almak için 0534 892 10 14 numaralı telefonu tuşlayabilir, projeyi yerinde incelemek için ise Köseköy Dumlupınar Mah. Şehit Turgut Çiçek Caddesi Hemşire Sokak Kartepe adresini ziyaret edebilirsiniz.