Post Image

İnşaat sektöründe ‘Güven ve Kalite’nin’ değişmeyen isimleri arasında yer alan Kain İnşaat, yeni projesi My Hill 4 inşaatının kazısına başladı

Cem Karaduman ve Mehmet İncir ortaklığında kurulan, Kocaeli’de son yıllarda hayata geçirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Kain İnşaat, yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Şimdiye kadar çok sayıda kişiyi ev sahibi yapan Kain İnşaat, ‘kalite’ ve ‘güven’in adresi olmaya devam ediyor. Kain İnşaat, Umuttepe yolu üzerinde inşa ettiği My Hill 1, My Hill 2, My Hill 3 projelerinden sonra My Hill 4’ün temeli için kazı çalışmalarına başladı.

TEMELİ ATILIYOR

Önümüzdeki ay temel atma töreni yapılacak My Hill 4, 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks olmak üzere 32 dubleks daireden oluşacak. 4.5 dönümlük alan üzerine inşa edilecek konutlar, İzmit’in en temiz havasına sahip olduğu gibi Körfez ve Kartepe manzaralı. 3+1 olarak planlanan, 2 banyo ve bir tuvaletin yer aldığı konutlar 180 ya da 185 metrekare büyüklükte olacak. Salonların hepsi güneye, yatak odaları ise kuzeye bakacak.

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.