Post Image

Manar Terrace’de, yemyeşil doğa ve masmavi deniz, evinizin terasında buluşuyor. Terasınızın kapılarını açın ve doğayı evinizin salonuna davet edin

İDEV’DE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Maykon-Kain İnşaat ortaklığında Yuvacık’ta inşa edilen, 151 daire ve 10 villadan oluşan Manar projesinin yüzde 70’i tamamlandı. Muhteşem dağ ve deniz manzaralı projede sona gelinirken, Maykon-Kain İnşaat ses getirecek yeni bir projeye daha başladı. Kentin en temiz havasına sahip Yuvacık’ta, TED Koleji ile KOÜ Diş Hekimliği Fakültesi’ne yakın bir lokasyonda inşa edilecek Manar Terrace, yarın Uluslararası Fuar Merkezi’nde açılacak olan İDEV 2017–3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nda görücüye çıkıyor.

58 LÜKS KONUT

Yuvacık’ın en ayrıcalıklı lokasyonunda, 4 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan 58 lüks konutun tamamı doğa ve deniz manzaralı olacak. 2+1 ve 3+1 olarak projelendirilen Manar Terrace’de bahçe dubleks, çatı dubleks ve ara kat daireler sizi bekliyor. Tüm dairelerde asansör, yerden ısıtma, ısıcam, 1. sınıf mutfak ve banyo dolapları, kombi, duşakabin, ahşap görünümlü seramik zemin kaplaması mevcut.

GENİŞ TERASI VAR

Yerden ısıtmalı, tamamen açılarak salona dahil edilebilen geniş terasa sahip Manar Terrace’de, 24 saat güvenlik, sosyal tesis, yeşil alanlar, süs göleti, sosyal tesis, fitness salonu, otopark ve piknik alanları bulunuyor. Manar Terrace’nin ayrıcalıklı yaşamına dahil olmak istiyorsanız, Maykon-Kain İnşaat’ın satış ofisine uğrayın. Manar Terrace projesini, Maykon-Kain İnşaat’ın İDEV’de açtığı standta da inceleyebilirsiniz.

İLETİŞİM

Maykon Kain İnşaat

Adres: Fatih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 18 Yuvacık Başiskele

Tel: 0 262 344 20 02

0 553 775 56 41

0 532 384 06 87

info@kaininsaat.com.tr

Web: https://kaininsaat.com.tr/

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.