Post Image

Manar Yuvacık tam zamanında hak sahiplerine teslim edildi, Kocaeli’nin en prestijli projesinde yaşam başladı

Kain İnşaat, Maykon Mimarlık ile birlikte Yuvacık’ta yeni bir yaşam alanı inşa etti. Kocaeli’nin en güzel doğasına, en temiz havasına sahip yerleşim alanlarından biri olan Yuvacık’ta yapılan Manar Yuvacık projesinde yaşam başladı. 151 daire ve 10 villadan oluşan Manar Yuvacık’ın inşaatına Nisan 2016’da başlayan Maykon-Kain İnşaat, söz verdiği tarihte projeyi tamamlayarak, daireleri ve villaları geçtiğimiz ay hak sahiplerine teslim etmeye başladı.

SON RÖTUŞLAR YAPILDI

Yuvacık’ta bir vadi kenarında inşa edilen, Kartepe ve Sapanca Gölü manzaralı projenin çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları da tamamlandıktan sonra hak sahipleri yeni yuvalarına yerleşmeye başladı. Projede 151 dairenin yanı sıra 10 adet de villa bulunuyor. Villaların en büyük özelliği önlerinin asla kapanmayacak olması. Bir de site içinde olmalarına rağmen siteden ayrı özel girişlerinin bulunması. 400 m2 müstakil bahçeli villalarda müstakil havuzlar ve Türk hamamı standart olarak sunuluyor.

ARADIĞINIZ HER ŞEY

Üst düzey standartlarda bir yaşam hayal edenler; manzarayla bütünleşen şelaleli ve çağlayanlı süs göleti, yazın üzeri açılabilen kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kamelyalar, yürüyüş parkurları, 7/24 güvenlik, otopark, fitness salonu, saunası ve kafesi bulunan Manar Yuvacık’ta aradığını buldu. Müstakil havuzun yanı sıra Türk hamamı, kapalı garaj, giyinme odası, çamaşır odası, şömine ve üç adet terasın bulunduğu villalarda ise hayalların ötesinde bir yaşam başladı.

KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ

Maykon-Kain İnşaat, Manar Yuvacık projesinde yeni bir uygulamaya da başladı, hak sahiplerini kalite güvence sistemiyle tanıştırdı. Dairelerde ya da villalarda oturanlar sorunlarını, şikayetlerini, istek ve önerilerini internet üzerinden yönetime ya da teknik servise iletebilecek. Yönetim de Manar Yuvacık sakinlerinden gelen taleplere anında müdahale ederek, memnuniyeti üst düzeyde tutacak. Manar Yuvacık’taki ayrıcalıklı yaşama dahil olmak istiyorsanız, kalan son birkaç daire ve villayı kaçırmayın!