Post Image

Bugüne dek hayata geçirdiği konut projeleriyle, inşaat sektöründe adı kalite ve güven ile birlikte anılan Kain İnşaat, son projesi My Life Kartepe’nin temel atma törenini gerçekleştirdi

 

 

May City, My Hill siteleri, Manar Yuvacık ve Manar Terrace gibi önemli konut projelerine imza atan Kain İnşaat, Kartepe’nin parlayan yıldızı Köseköy’de hayata geçireceği yeni projesi My Life Kartepe’nin temel atma törenini gerçekleştirdi. Köseköy’deki Villam 1 sitesi ile Marmara Koleji’nin karşısındaki 15 dönümlük alanda, 4 blok halinde yükselecek olan My Life Kartepe, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde planlanan 176 daireden oluşacak.

 

ÇEŞİTLİ SOSYAL ALANLAR MEVCUT

Büyüklüğü 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen dairelerin 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktığı projede, her ihtiyaca cevap verecek nitelikte 23 farklı kat tipi bulunuyor. Sosyal donatılarıyla da dikkat çeken projede fitness salonları, restoran, kafe, yüzme havuzu, koşu parkurlarının yanı sıra yaklaşık 6 dönümlük yeşil alan da mevcut. Kain İnşaat güvencesiyle hayata geçen My Life Kartepe’nin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

 

İLETİŞİM

Adres: Köseköy Dumlupınar Mah. Şehit Turgut Çiçek Cad. Hemşire Sok. Kartepe/Kocaeli

Tel: (0534) 892 10 14

info@kaininsaat.com.tr

 

Bu haber www.bizimyaka.com adresinden alınmıştır.