Post Image

KAİN İnşaat, tamamlandığında çıtayı çok yukarı çıkartacak olan projesi ManarTerrace ile konut sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

OKSİJEN CENNETİ

Kentin en temiz havasına sahip Yuvacık’ta, TED Koleji ile Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne yakın bir lokasyonda inşa edilen ManarTerraceeşşsiz huzuru ile sizleri bekliyor.

Kartepe’nin eşsiz manzarası,  vadi ağzında bulunda lokasyonu ile Sapanca Gölü ve Yuvacık Barajı manzarasını ayağınıza getiren ManarTerrace yıllar sonra sanayi kenti olan Kocaeli’de oksijen cenneti olarak anılacak.

ORJİNAL SEÇENEKLER

4 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilen ManarTerrace’da 58 lüks konutun tamamı doğa ve deniz manzaralı olarak beğeninize sunuluyor. 2+1 ve 3+1 olarak projelendirilen bu önemli projede bahçe dubleks, çatı dubleks ve ara kat daireler mevcut. Tüm dairelerde asansör, yerden ısıtma, ısıcam, 1. sınıf mutfak ve banyo dolapları, kombi, duşakabin, ahşap görünümlü seramik zemin kaplaması mevcut. Her villanın kendine ait müstakil giriş seçeneği bulunuyor.

YUVACIK’IN YENİ GÖZDESİ

Yüzde 0.89 faiz oranı ile alternatifleri arasında en çekici özelliğe sahip ManarTerrace Yuvacık’ın yeni yaşam merkezi olarak adlandırılıyor. 460 metre kare bahçe ve 260 kare ev alanı üzerinde inşa edilen bu önemli projede şömine ve hamam seçeneği de bulunuyor. 3 buçuk metre tavan yüksekliği ise evlere ferah bir aura katıyor. ManarTerrace’da her villanın kendine özel otoparkı ve özel havuzu bulunuyor.

SINIRSIZ BİR YAŞAM ALANI

Yerden ısıtmalı, tamamen açılarak salona dahil edilebilen geniş terasa sahip ManarTerrace sizin için daima bir evden fazlası olacak. 24 saat güvenlik, fitness salonu, otopark ve piknik alanları ile de sosyal hayat es geçilmeyecek. ManarTerrace’nin ayrıcalıklı yaşamına dahil olmak istiyorsanız, Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No:16,İzmit adresinde bulunan KAİN İnşaat’a gelebilir ya da 0262 323 1316 – 0533 701 1821 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.