Post Image

Cem Karaduman ve Mehmet İncir’ in ortaklığı ile Kain İnşaat’ın yeni projesinin lansmanı My Life Kartepe’de düzenlenen şık bir kokteyl ile yapıldı

Bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam eden Kain İnşaat, Kartepe’nin popüler yerleşim alanı Köseköy’de hayata geçireceği yeni projesi My Life Kartepe’de düzenlenen şık bir kokteyl ile tanıtıldı. Proje davetlilerden tam not aldı.

KARTEPE’NİN YILDIZI KÖSEKÖY’DE PARLAYACAK

Kain İnşaat, bulunduğu bölgeye değer katan, şık, modern ve kaliteli yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle konut sektöründeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Kain İnşaat, Köseköy’de Villam 1 sitesi ve Marmara Koleji’nin karşısında yapımına başladığı yeni projesi My Life Kartepe’yi şık bir kokteyl ile tanıttı. IKartepe’nin yıldızı Köseköfde parlıyor’ sloganıyla start alan proje, tanıtım kokteyline katılan davetlilerden tam not aldı.

DEĞER KATACAK

Kain İnşaat’ın ortakları Cem Karaduman ve Mehmet İncir’ in kusursuz ev sahipliğinde gerçekleşen kokteyl, projenin şık satış ofisinde organize edildi. Misafirlerin karşılanmasıyla başlayan tanıtım programı, yapılan açılış konuşmasıyla devam etti. Kain inşaat ortaklarından Cem Karaduman, yaptığı konuşmada konuklara proje özellikleri hakkında bilgi vererek, “Bölgeye değer katacak, her ihtiyaca cevap verecek nitelikte, modern ve kaliteli bir projeyi daha hayata geçirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

HER YERE YAKIN

2019 yılının aralık ayında tamamlanacak olan proje, Villam 1 sitesi ile Marmara Koleji’nin karşısındaki 15 dönümlük alanda hayata geçecek. 4,5 katlı 4 blok halinde yükselecek olan My Life Kartepe, her ihtiyaca cevap verecek nitelikteki 23 farklı daire tipinden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen My Life Kartepe’de 176 daire bulunuyor. 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen dairelerin 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktığı proje, hem kent merkezine hem de Kartepe’nin muhteşem doğasına olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.

6 DÖNÜM YEŞİL ALAN

Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7, Maşukiye’ye 14 kilometre mesafede yer alan My Life Kartepe; otogar ve otoban bağlantı yoluna, eğitim kurumlarına, AVM’lere de çok yakın. Proje, sosyal donatılarıyla da göz dolduruyor. Yüzme havuzundan fitness salonuna, restoran ve kafeden açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, yürüyüş ve koşu parkurlarından otopark ve güvenliğe kadar her ayrıntının düşünüldüğü projede, site alanının 6 dönümlük bölümü de yeşil alan olarak bırakılmış.

Bu haber www.flaskocaeli.com adresinden alınmıştır.