Post Image

Manar Yuvacık’ın muhteşem dağ ve göl manzaralı villalarından birine sahip olmak için acele edin!

Kocaeli’nin en prestijli projelerinden Manar Yuvacık bünyesinde inşa edilen 10 villanın inşaatında sona gelindi. “Yeşilin ortasındaki cennet” sloganıyla satışa çıkan projede, villalardan 8’i alıcısını buldu. Eğer siz de özel bahçeli ve özel havuzlu bir villada, üst düzey standartlarda bir yaşam hayal ediyorsanız, son 2 villayı kaçırmayın! Yeni yıla, yeni yuvanızda girin!

ARALIKTA TESLİM

Maykon-Kain İnşaat ortaklığında, Yuvacık’ta bir vadi kenarında inşa edilen villalar, Aralık 2017’de teslim edilecek. Oksijen deposu Samanlı Dağları’na bakan, Sapanca Gölü manzarasına da sahip lüks villaların en büyük özelliği önünün asla kapanmayacak olması. Villaların bir diğer özelliği de site içinde olmasına rağmen siteden ayrı özel girişlerinin bulunması.

ÖZEL HAVUZLU

Toplam 260 metrekare inşaat alanına sahip 4+1 villaların bir özelliği de müstakil havuzlarının olması. Her villanın yanında özel havuzu var. Modern çizgilerde hazırlanmış mimarisiyle dikkat çeken villaların bir artısı da bahçeleri. 270 metrekare bahçe içindeki villalarda Türk hamamının yanı sıra üstü kapalı garaj, giyinme odası, çamaşır odası, şömine ve üç adet teras bulunuyor.

SİTE İÇİNDE

Villalar aynı zamanda site içinde olduğundan ev sahipleri üstü açılır kapalı havuzdan, fitness salonundan ve kafeteryadan da yararlanabilecek. Villaların hemen arkasında ise manzarayla bütünleşen görkemli bir süs göleti bulunuyor. Eğer siz de tertemiz bir havada, yeşillikler arasında, muhteşem manzaraya sahip bir villada yaşamın tadını çıkarmak istiyorsanız, son 2 villayı kaçırmayın!

MANAR YUVACIK SATIŞ OFİSİ :

Adres: Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. Yuvacık/Başiskele/ Kocaeli
Tel: +90.262.344.20.02
GSM: +90.553.775.56.41

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.