Post Image

Kocaeli’nin gözde yaşam alanı projesi My Life Kartepe sunduğu fırsatlar ve modern mimari anlayışı ile İzmitlilere bir evden fazlasını vaat ediyor.

EMSALLERİNDEN BİRİ ADIM ÖNE ÇIKIYOR

KAİN İnşaat güvencesi ile Kartepe’nin en popüler yerleşim alanı Köseköy’de yepyeni bir proje yükseliyor. Firmanın merakla beklenen yeni projesi My Life Kartepe, 4,5 katlı 4 blokta, her ihtiyaca cevap verecek nitelikteki 23 farklı konut tipinden oluşuyor. Kocaeli’de konut sektörüne yeni bir soluk getirecek My Life Kartepe sunduğu fırsatlar, konumu, kaliteli yaşam alanı ve eşsiz avantajları ile emsallerinden biri adım öne çıkıyor.

MUHTEŞEM DOĞA MANZARASI

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen My Life Kartepe’de 176 daire bulunuyor. My Life Kartepe kent merkezine bu kadar yakın olmasına rağmen Kartepe’nin muhteşem doğasına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7, Maşukiye’ye 14 kilometre mesafede yer alan My Life Kartepe; otogar ve otoban bağlantı yoluna, eğitim kurumlarına, AVM’lere de çok yakın.

BİR EVDEN FAZLASI: MY LIFE KARTEPE

Proje, sosyal donatılarıyla da göz dolduruyor. Yüzme havuzundan fitness salonuna, restoran ve kafeden açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, yürüyüş ve koşu parkurlarından otopark ve güvenliğe kadar her ayrıntının düşünüldüğü projede, site alanının 6 dönümlük bölümü de yeşil alan olarak bırakılmış. KAİN İnşaat diğer projelerinde olduğu gibi My Life Kartepe’de de daireleri banyo ve mutfak dolapları ile portmanto içinde teslim edecek.

My Life Kartepe hakkında bilgi almak için 0534 892 10 14 numaralı telefonu tuşlayabilir, projeyi yerinde incelemek için ise Köseköy Dumlupınar Mah. Şehit Turgut Çiçek Caddesi Hemşire Sokak Kartepe adresini ziyaret edebilirsiniz.