Post Image

KAİN İnşaat güvencesi ile Kartepe’nin en popüler yerleşim alanlarından biri üzerine inşa edilen My Life Kartepe projesinde sınırlı sayıda dairede geçerli indirim fırsatı sizleri bekliyor.

My Life Kartepe Ayrıcalığı

Köseköy’de kentin çehresini değiştirecek bir proje yükseliyor. My Life Kartepe, 4,5 katlı 4 blokta, her ihtiyaca cevap verecek nitelikteki 3 farklı konut tipinden oluşuyor. Kocaeli’de konut sektörüne yeni bir soluk getirecek My Life Kartepe sunduğu fırsatlar, konumu, kaliteli yaşam alanı ve eşsiz avantajları ile emsallerinden biri adım öne çıkıyor.

Bir Konuttan Fazlası: My Life Kartepe

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen My Life Kartepe’ de 176 daire bulunuyor. Proje kent merkezine bu kadar yakın olmasına rağmen Kartepe’nin muhteşem doğasına olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yahya Kaptan’a 4, şehir merkezine 7, Maşukiye’ye 14 kilometre mesafede yer alan My Life Kartepe; eğitim kurumlarına ve AVM’lere de çok yakın.

Yüzde 0,98 Faiz Oranı

Sınırlı sayıda dairede geçerli 0,98 faiz oranlı ödeme seçeneği ile sizlere kaliteli bir yaşam vaat eden KAİN İnşaat sunduğu özel fırsatlar, bütçenize göre ödeme planı ve sayısız avantajları ile sizleri bekliyor. KAİN İnşaat’ın birbirinden özel projeleri hakkında bilgi almak için Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No: 16, İzmit adresine gelebilir ya da (0262) 323 13 16 ve 0534 892 10 14 ve numaralı telefonları tuşlayabilirsiniz.