Post Image

Kocaeli’de manzara ve konforun tanımını değiştirecek önemli bir projeye imza atan KAİN İnşaat gözde projesi Manar Terrace ile sanayi kenti olan Kocaeli’yi oksijen cenneti haline getiriyor.

 

KOCAELİ’NİN YENİ OKSİJEN DEPOSU OLMAYA ADAY

Hızla gelişen konut sektörüne alternatif çözümler sunan KAİN İnşaat gözde projesi Manar Terrace ile size müthiş bir alternatif sunuyor. Yeni nesil konut anlayışına farklı bir soluk getiren PROJE kentin en temiz havasına sahip Yuvacık’ta, TED Koleji ile Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne yakın bir lokasyonda inşa ediliyor.

ASANSÖRLÜ BİNALAR

4 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilen Manar Terrace’da 58 lüks konutun tamamı doğa ve deniz manzaralı olarak beğeninize sunuluyor. 2+1 ve 3+1 olarak projelendirilen bu önemli projede bahçe dubleks, çatı dubleks ve ara kat daireler mevcut. Tüm dairelerde asansör, yerden ısıtma, ısıcam, 1. sınıf mutfak ve banyo dolapları, kombi, duşakabin, ocak, fırın, davlumbaz , portmanto  ahşap görünümlü seramik zemin standart olarak sunuluyor.

 

GÖLET ve GEZİ KORUSU

Projenin hemen önünde bulunan gezi korusunda, günün stresini atabilir ve süs göleti etrafındaki sosyal tesiste çocuklarınızla huzurlu dakikalar geçirebilirsiniz.

Manar Terrace’nin ayrıcalıklı yaşamına dâhil olmak istiyorsanız YUVACIK Cumhuriyet caddesinde bulunan satış ofisimizi ve örnek dairemizi ziyaret edebilirsiniz. İrtibat numalarları

0553 775 56 41    0262 344 20 02    www.kaininsaat.com.tr