Post Image

Maykon-Kain inşaat ortaklığında Yuvacık’ta inşa edilen Manar Terrace projesinin temel atma töreni gerçekleşti

Yuvacık’ta TED Koleji ile Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne yakın bir lokasyonda inşa edilen Manar Terrace’ın temel atma töreni, Maykon-Kain İnşaat ortaklarından Tahsin Karaosmanoğlu, Genel Müdürü Cem Karaduman, Satış Müdürü Omar Jenniat, Proje Müdürü Aşkın Özön, Mimar Cenk Ergin’in katılımıyla gerçekleşti

 

 

58 LÜKS KONUT

Yuvacık’ın en ayrıcalıklı lokasyonunda, 4 bin 600 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan 58 lüks konutun tamamı doğa ve deniz manzaralı olacak. 42 tane 2+1 ve 16 tane 3+1 olarak projelendirilen Manar Terrace’ta bahçe dubleks, çatı dubleks ve ara kat daireler sizi bekliyor. Tüm dairelerde asansör, yerden ısıtma, ısıcam, 1. sınıf mutfak ve banyo dolapları, mutfakta ocak, fırın ve davlumbaz, kombi, duşakabin, ahşap görünümlü seramik zemin kaplaması mevcut.

 

GENİŞ TERASI VAR

Yerden ısıtmalı, tamamen açılarak salona dahil edilebilen geniş terasa sahip Manar Terrace’da, 24 saat güvenlik, sosyal tesis, yeşil alanlar, süs göleti, fitness salonu, otopark, çocuk parkı ve korunun içinde piknik alanları ile hayat dışarıda da keyifli olacak. Manar Terrace’nin ayrıcalıklı yaşamına dahil olmak istiyorsanız, Maykon-Kain İnşaat’ın satış ofisine uğrayın.

İLETİŞİM

Maykon Kain İnşaat

Adres: Fatih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 18 Yuvacık Başiskele

Tel:  0 262 344 20 02

0 553 775 56 41

0 532 384 06 87

info@kaininsaat.com.tr

 

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.