Post Image
Kocaeli’nin en prestijli projelerinden Manar Yuvacık’ın üst düzey standartlara sahip villalarını gördünüz mü?

Maykon-Kain İnşaat ortaklığında, Kocaeli’nin en güzel doğasına sahip bölgesi Yuvacık’ta inşa edilen Manar projesinde 10 villanın inşaatı büyük bir hızla sürüyor. “Yeşilin ortasındaki cennet” sloganıyla satışa çıkan projede villalardan 3’ü alıcısını buldu bile. Aralık ayında teslim edilecek projede örnek villa da hazırlandı. Eğer siz de Kocaeli’nin en prestijli projesinde yer almak istiyorsanız, üst düzey standartlarda bir yaşam hayal ediyorsanız, Manar’ın örnek villalarını mutlaka görmelisiniz.

ÖZEL HAVUZLARI VAR

Yuvacık’ta bir vadi kenarında inşa edilen, Kartepe ve Sapanca Gölü manzaralı villaların en büyük özelliği, önünün asla kapanmayacak olması. Oksijen deposu Samanlı Dağları’na bakan, tertemiz havasıyla ve yemyeşil doğasıyla dikkat çeken villaların önemli bir özelliği de site içinde olmasına rağmen siteden ayrı özel girişlerinin bulunması. Toplam 260 metrekare inşaat alanına sahip 4+1 villaların bir özelliği de müstakil havuzlarının olması. Her villanın yanında özel havuzu var.

BAHÇESİ ÇOK BÜYÜK

Üst düzey modern çizgilerde hazırlanmış mimarisiyle dikkat çeken villaların bir artısı da bahçeleri. 270 metrekare bahçe içindeki villalarda Türk hamamının yanı sıra üstü kapalı garaj, giyinme odası, çamaşır odası, şömine ve üç adet teras bulunuyor. Villalar aynı zamanda site içinde olduğundan hak sahipleri üstü açılır kapalı havuzdan, fitness salonundan ve kafeteryadan da yararlanabilecek. Villaların hemen arkasında ise manzarayla bütünleşen görkemli bir süs göleti bulunuyor.

MUTLAKA GÖRÜN

Maykon-Kain İnşaat ortaklığında inşa edilen 10 villanın 2’si tamamlandı, çevre düzenlemesi de bitti. Örnek villa da hazırlandı. Eğer siz de tertemiz bir havada, yeşillikler arasında, muhteşem bir manzaraya sahip, yüksek standartlarda inşa edilmiş kaliteli malzemelerle donatılmış bir villada yaşamın tadını çıkarmak istiyorsanız, Manar’ın örnek villalarını mutlaka görün. İletişim için satış ofisini arayabilirsiniz: (0262) 344 20 02 ya da (0553) 775 56 41

Web:  https://kaininsaat.com.tr/ – http://manaryuvacik.com/

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.