Post Image

Gerçekleştirdiği başarılı konut projeleri ile adından sıkça söz ettiren KAİN İnşaat’ın göz bebeği projesi My Hill 4’te son 16 daire fırsatı sizleri bekliyor.

GERİ SAYIM

İzmit’te konut sektörünün amiral gemisi olan KAİN İnşaat gerçekleştirdiği projesi My Hill 4 ile konut sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor. 32 dubleksten oluşan projede son 16 daire için inanılmaz fırsatlar sizi bekliyor. Kapalı ve açık otoparktan yüzme havuzuna, fitness salonundan seyir terasına kadar her türlü ayrıntının düşünüldüğü My Hill 3 Projesini başarı ile tamamlayıp İzmitlilerin beğenisine sunan KAİN İnşaat, daha önce tamamladığı May City, My Hill 1 ve My Hill 2 projeleri ile de inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmişti. Şimdi ise tamamlanmakta olan son proje My Hill 4 içinde geri sayım devam ediyor.

KOLAY ULAŞIM

Lokasyon olarak Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü yolu üzerinde inşa edilen My Hill 4, şehir merkezine ve üniversiteye 4 kilometre, D-100 Karayolu’na ise 3 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezine olan yakınlığı kadar yaşattığı eşsiz huzuru ile My Hill 4 sizleri doğa ile baş başa bırakacak. 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks olmak üzere 32 dubleks daireden oluşan My Hill 4, İzmit’in en temiz havasına sahip bölgesinde inşa ediliyor. Konutlar Körfez ve Kartepe manzarasına sahip. 185 metrekare büyüklükte olan evlerin salonlar güneye, yatak odaları ise kuzeye bakıyor.

SON 16 DAİRE

Termostatlı radyatörler ve konfor camlar, ev sahiplerinin yaşam kalitesini arttırmak için dizayn edildi. Mutfak ve banyolar ise Çanakkale Seramik’in en kaliteli, en iyi malzemeleriyle güzelleşiyor. 0,89 kredi faiz oranı ile konforunuz kadar ekonominize de katkı sağlayan My Hill 4, gelişen ve büyüyen bir İzmit’in parlayan yıldızı olacak. Siz de My Hill Projesi ve son 16 daire hakkında bilgi almak istiyorsanız Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No:16,İzmit adresinde bulunan KAİN İnşaat’a gelebilir ya da 0262 323 1316 – 0533 701 1821 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.