Post Image

KAİN İnşaat’ın gözbebeği projesi My Hill 4 tamamlandı. Birçok ayrıcalığı ile İzmit’te fark yaratan projede sosyal hayat başladı.

AKILLI EV ANLAYIŞI

My Hill 3 projesini başarı ile tamamlayıp İzmitlilerin beğenisine sunan KAİN İnşaat son projesi My Hill 4’ü tamamlamanın haklı gururunu yaşıyor. 32 dubleks daire den oluşan projede kapalı ve açık otoparktan yüzme havuzuna, fitness salonuna, çocuk bahçesine kadar her türlü ayrıntı düşünüldü. Sosyal olanaklarının yanı sıra enerji tasarrufu anlayışına da önem veren KAİN İnşaat, My Hill 4’te termostatlı radyatörler ve konfor camlarım yanı sıra ev sahiplerinin yaşam kalitesini arttırmak için Çanakkale Seramik ve Vitra’nın en kaliteli malzemeleri kullandı.

KOLAY LOKASYON

Lokasyon olarak Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü yolu üzerinde inşa edilen My Hill 4, şehir merkezine ve üniversiteye 4 kilometre, D-100 Karayolu’na ise 3 kilometre mesafede bulunuyor. 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks ve 10 villa olmak üzere 32 dubleks daireden oluşan My Hill 4, İzmit’in en temiz havasına sahip bölgesinde inşa edildi. My Hill 4, kolay lokasyonu ile İzmit’in konforlu yaşamın yeni adresi olacak.

Mayıs ayı itibari ile sosyal yaşamın tamamen başladığı My Hill 4 Projesi’nde konutların tamamen dolmasının haklı gururunu yaşayan KAİN İnşaat, yeni projelere İzmit halkından aldığı destek ile devam edecek.