Post Image

KAİN İnşaat’ın gözbebeği projesi My Hill 4 tamamlandı. Nisan ayı içerisinde evler,  yeni sahiplerine teslim ediliyor.

YAŞAM KALİTESİ

My Hill 3 projesini başarı ile tamamlayıp İzmitlilerin beğenisine sunan KAİN İnşaat son projesi My Hill 4’ü tamamlamanın haklı gururunu yaşıyor. 32 dubleks daire den oluşan projede kapalı ve açık otoparktan yüzme havuzuna, fitness salonuna, çocuk bahçesine kadar her türlü ayrıntı düşünüldü. Sosyal olanaklarının yanı sıra enerji tasarrufu anlayışına da önem veren KAİN İnşaat, My Hill 4’te termostatlı radyatörler ve konfor camlarım yanı sıra ev sahiplerinin yaşam kalitesini arttırmak için Çanakkale Seramik ve Vitra’nın en kaliteli malzemeleri kullandı.

İZMİT’İN EN TEMİZ HAVASI

Lokasyon olarak Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü yolu üzerinde inşa edilen My Hill 4, şehir merkezine ve üniversiteye 4 kilometre, D-100 Karayolu’na ise 3 kilometre mesafede bulunuyor. 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks ve 10 villa olmak üzere 42 dubleks konutta oluşan My Hill 4 ün villaları da yaz sonunda teslim edilecek. Önümüzdeki günlerde tamamlanacak olan My Hill 4 evleri nisan ayı içerisinde yeni sahiplerine teslim edilecek. Kalan az sayıda daire için siz de elinizi çabuk tutun.

My Hill Projesi hakkında bilgi almak ya da kalan az sayıda daireyi incelemek istiyorsanız Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No:16,İzmit adresinde bulunan KAİN İnşaat’a gelebilir ya da 0262 323 1316 – 0533 701 1821 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.