Post Image

Kain İnşaat’ın hayata geçirdiği My Hill 4 projesi hızla yükseliyor. 32 dubleks daire ve 10 villadan oluşan proje; konumu, konforu ve inşaat kalitesiyle göz kamaştırıyor

Şimdiye kadar çok sayıda aileyi ev sahibi yapan Kain İnşaat, gerek hayata geçirdiği nitelikli konut projeleri, gerek yarattığı konforlu yaşam alanları, gerekse koşulsuz müşteri memnuniyetiyle adını kısa sürede il genelinde duyurmayı başardı. İlk projesi My Hill 1’i, İzmit Umuttepe yolu üzerinde, Tüysüzler mevkiinde inşa eden

Kain İnşaat, aynı bölgede yaptığı My Hill 2 ve My Hill 3’ü de kısa sürede ev sahiplerine teslim etti. Kain İnşaat, My Hill projelerinin büyük ilgi görmesi üzerine yine aynı bölgede, yine aynı kalitede My Hill 4 projesini başlattı. 8 dönümlük alan üzerine inşa edilen My Hill 4 projesi; 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks olmak üzere 32 dubleks daireden ve 10 adet lüks villadan oluşuyor. İzmit’in en temiz havasına sahip bölgesinde inşa edilen konutlar Körfez ve Kartepe manzarasıyla dikkat çekiyor. 3+1 olarak planlanan dubleks daireler istenildiği taktirde 4+1’e de dönüştürülebiliyor. Dubleks daireler 180-185 metrekare, villalar ise 2 katlı ve 210 metrekare olarak inşa ediliyor. Salonların hepsi güneye, yatak odaları ise kuzeye bakıyor.

ŞEHRE ÇOK YAKIN

Lokasyon olarak çok avantajlı bir bölgede, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü yolu üzerinde inşa edilen My Hill 4 projesi, şehir merkezine ve üniversiteye 4 kilometre, D-100 Karayolu’na ise 3 kilometre mesafede bulunuyor. Konutlar, ileride açılması planlanan TEM bağlantı yolunun ise hemen yanı başında yer alıyor. Özellikle şehir merkezine çok yakın olması My Hill 4 projesini daha da cazip hale getiriyor.

HAVUZU DA VAR

My Hill 4 projesi de Kain İnşaat’ın hayata geçirdiği diğer projeler gibi zengin sosyal donatılara sahip. Sitede güvenlik, kapalı otopark, her daireye depo, fitness salonu, sosyal tesis, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Her daireye otoparktan asansörle ulaşım da mümkün. My Hill 4 projesinden ev sahibi olanlar konforlu yaşam alanlarına kavuşurken kaliteyle de buluşuyor.

BİRİNCİ SINIF MALZEME

My Hill 4 projesinde yer alan dairelerin tamamında birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılıyor. Üst düzey ses ve ısı yalıtımına sahip dairelerde yoğuşmalı kombi ile doğalgaz tasarrufu sağlanacak. Öte yandan termostatlı radyatörler ve konfor camlar, ev sahiplerinin konforunu artıracak. Mutfak ile banyolar Vitra ve Çanakkale Seramik’in en kaliteli, en şık malzemeleriyle güzelleşecek.

HEPSİ İÇİNDE TESLİM

Kain İnşaat diğer projelerinde olduğu gibi My Hill 4’te de daireleri mutfak dolapları, kombi, banyo dolapları ve portmantosu hazır bir şekilde teslim edecek. Son derece modern ve zevkli malzemelerin kullanıldığı dairelerde kapılar gibi süpürgelikler de lake olacak, derzli laminat parke kullanılacak. My Hill 4 projesi bittiğinde Kocaeli’nin en iyi sitelerinden biri olarak parmakla gösterilecek. My Hill 4’ün 2018 Nisan’da teslim edilmesi planlanıyor.

İLETİŞİM

Adres: Kabaoğlu Köyü, Dostluk Sokak,
No: 16, İzmit/Kocaeli
Telefon: (0262) 323 1316
(0533) 701 1821
(0541) 710 09 58
Web: www.kaininsaat.com.tr

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.