Post Image

Kain İnşaat’ın hayata geçirdiği My Hill 4 projesinde yer alan villalar; konumu, yüksek inşaat kalitesi, modern mimarisi ve yarattığı konforla göz kamaştırıyor

Şehir merkezine 4 kilometre mesafede bulunan villalarda, şehrin göbeğinde ama şehir stresinden uzakta müstakil yaşamın tadına varın! İzmit’in en temiz havasına sahip Kabaoğlu Köyü civarında, Tüysüzler mevkiinde inşa edilen villalarda tatlı tatlı esen rüzgarın keyfini çıkarın!

SİTE İÇİNDE

Işıl ışıl İzmit ve Kartepe manzarasına sahip villalarda, mutlu ve huzurlu bir ortamda, hak ettiğiniz yaşam standartlarına kavuşun! Site içindeki müstakil villanızda yaşarken, kompleksin güvenlik, kapalı otopark, fitness salonu, sosyal tesis, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı gibi ayrıcalıklarından yararlanın!

MODERN MİMARİ

Modern mimariye sahip villalarda kullanılacak birinci sınıf malzemeyle konforlu ve fonksiyonel yaşamın kapılarını aralayın! İzmit’e çok yakın mesafede, 8 dönümlük alan üzerine inşa edilen My Hill 4, 16 bahçe dubleks ve 16 çatı dubleks olmak üzere 32 dubleks daireden ve 10 adet lüks villadan oluşuyor.

İLETİŞİM

ADRES: Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No:16 İzmit/Kocaeli
TELEFON: (0262) 323 1316
(0533) 701 1821
(0541) 710 09 58
WEB: www.kaininsaat.com.tr

Bu haber kocaelilife.com adresinden alınmıştır.