Post Image

KAİN İnşaat güvencesi ile Kartepe’nin en popüler yerleşim alanlarından biri üzerine inşa edilen My Life Kartepe projesinde birbirinden güzel dairelerde geçerli indirim fırsatı sizleri bekliyor.

My Life Kartepe Artıları

Köseköy’de kentin havasını değiştirecek olan My Life Kartepe, herkesin ihtiyacına hitap edecek şekilde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere farklı konut tiplerinden oluşuyor. Yüzme havuzundan fitness’a, restoran&cafe’den açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, koşu yollarından otoparka kadar birçok şeyi sizin için düşünen projemiz, sizlere konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Merkezi Bir Yer

Bünyesinde 176 daire barındıran My Life Kartepe, hem kent merkezine hem de Kartepe’nin muhteşem doğasına yakın konumlandırılmasıyla Kartepe’nin gözdesi olma yönünde ilerliyor. Aynı zamanda İzmit’e, AVM’lere ve eğitim kurumlarına da yakın olması sebebiyle gönülleri fethediyor.

Ödeme Kolaylığı

Dairelerimizde geçerli %0,98 KREDİ ORANLI ödeme seçeneğiyle ve %25 PEŞİNAT, 24 AY 0 FAİZ fırsatlarıyla büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan KAİN İnşaat, bütçenize uygun ödeme seçenekleriyle sizleri bekliyor. Örnek dairemizi gezmek ve daha fazla bilgi almak için bize (0262) 323 13 16 ve 0534 892 10 14 ve numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.